Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Make a Different Way of Your Future 2breed

Czakry Email

Czakry, czyli wirujące ośrodki energii, odgrywają bardzo ważną rolę w strukturze ciała energetycznego. Podobnie jak w widzialnym ciele fizycznym mieszczą się narządy o podstawowej lub mniej istotnej wadze dla życia, tak i w ciele energetycznym są czakry główne, mniejsze i miniczakry. Mniejsze czakry i miniczakry kontrolują i energetyzują mniej ważne części widzialnego ciała fizycznego. Czakry przenikają ciało fizyczne i wychodzą poza jego granice. Spełniają kilka ważnych funkcji:

 

Czakra podstawy

Czakra podstawyUmiejscowiona jest między nogami Kontroluje, energetyzuje oraz wzmacnia całe ciało fizyczne: układ mięśniowy i kościec, kręgosłup, układ krwiotwórczy (oddziałuje na wytwarzanie i jakość krwi), nadnercza, tkanki ciała i narządów wewnętrznych. Działa również energetyzująco na narządy płciowe. Czakra podstawy reguluje ciepłotę ciała, ogólną żywotność, proces rozwoju niemowląt oraz dzieci. Nieprawidłowe funkcjonowanie tej czakry przejawia się w postaci zapaleń stawów, dolegliwości kręgosłupa, chorób krwi, raka, zwłaszcza nowotworu kości, białaczki, alergii, zaburzeń rozwojowych, obniżonej witalności, zbyt wolnego gojenia się ran i zrastania się złamań.

 

 

Czakra pępka

Czakra pępkaPołożona jest w okolicy pępka. Kontroluje i energetyzuje jelito cienkie, jelito grube i wyrostek robaczkowy. Nieprawidłowe funkcjonowanie tej czakry przejawia się w postaci zaparć, zapalenia wyrostka robaczkowego, trudnych porodów, obniżonej żywotności i innych chorób związanych z jelitami. Można tu stosować wibrację powietrza, ziemi oraz czerwony kolor.

 

 

 

 

 

Czakra splotu słonecznego

Czakra splotu słonecznegoPołożona w dołku między żebrami. Kontroluje i energetyzuje przeponę, trzustkę, wątrobę, żołądek oraz w pewnym stopniu jelito grube i cienkie, wyrostek robaczkowy, płuca, serce i inne części ciała. Oddziałując na wątrobę, która odtruwa krew, wpływa tym samym na jakość krwi. Splot poprzez wątrobę kontroluje poziom cholesterolu w organizmie. Dlatego oddziałuje też na serce. Przez czakrę splotu słonecznego można naenergetyzować całe ciało, kontroluje też mechanizm cieplny organizmu. Nieprawidłowe funkcjonowanie tej czakry może objawiać się cukrzycą, wrzodami żołądka i dwunastnicy, zapaleniem wątroby, chorobami serca i innymi dolegliwościami związanymi z wyżej wspomnianymi narządami. Czakra splotu słonecznego i pępka kontrolują i energetyzują układ trawienny.

 

Czakra serca

Czakra przednia sercaCzakra tylnia sercaPołożona w centrum klatki piersiowej. Energetyzuje i kontroluje serce, grasicę i układ krążenia. Złe funkcjonowanie przejawia się schorzeniami serca i układu krążenia. Bardzo duży wpływ na fizyczne serce i przednią czakrę serca ma czakra splotu słonecznego, silnie reagująca na emocje, napięcia i stres. Przednia czakra serca i przednia czakra splotu słonecznego są z sobą ściśle połączone kilkoma dużymi kanałami energetycznymi. Czakra serca zwykle funkcjonuje źle u osób z chorobami serca.

 

Czakra gardła

Czakra gardłaPołożona jest w centrum gardła. Kontroluje i energetyzuje gardło, tarczycę, przytarczycę i układ limfatyczny. W pewnym stopniu wpływa także na czakrę sakralną. Nieprawidłowe funkcjonowanie czakry gardła może się przejawiać w postaci chorób związanych z gardłem, takimi jak wole, ból gardła, utrata głosu, a także astmy, bezpłodności itp.

 

 

 

 

 

Czakra anja

Czakra anjaPołożona między brwiami. Kontroluje i energetyzuje szyszynkę i gruczoły wydzielania wewnętrznego oraz energetyzuje w pewnym stopniu mózg. Nosi też nazwę czakry władającej, gdyż sprawuje kontrolę nad pozostałymi czakrami głównymi i odpowiadajacymi im gruczołami wydzielania wewnętrznego oraz ma wpływ na inne ważne narządy. Oddziałuje także na oczy i nos. Złe funkcjonowanie tej czakry przejawia się w postaci chorób związanych z gruczołami wydzielania wewnętrznego, na przykład cukrzycy. Należy wtedy leczyć nie tylko czakrę splotu słonecznego, kontrolującą trzustkę, ale także anję. Energetyzowanie tej czakry dodaje energii całemu ciału.

 

 

Czakra korony

Czakra koronyPołożona jest nad ciemieniem. Kontroluje i energetyzuje szyszynkę, mózg i cały organizm. Jest jednym z najważniejszych punktów wejścia energii. Energetyzując ją energetyzujemy całe ciało. Nieprawidłowe funkcjonowanie tej czakry może objawić się chorobami związanymi z szyszynką i mózgiem, fizycznymi bądź psychicznymi. Czakry korony i czoła ułatwiają zharmonizowanie i unormowanie pracy pozostałych czakr, podobnie jak hormony szyszynki harmonizują i normalizują działanie pozostałych gruczołów wydzielania wewnętrznego.