Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Make a Different Way of Your Future 2breed

Dorota Berezowska – terapeuta Email

Nasze życie to droga, którą kroczymy, dążąc do swego źródła. Dla mnie jest nią Bóg. Od Niego wyszliśmy i do Niego zdążamy. Przyszliśmy na ten świat, by uczyć się i pracować nad sobą, aby wewnętrznie, duchowo doskonalić się i wznosić. Jan Paweł II w jednej ze swych Homilii powiedział: „Bóg chce być czczony we wzroście swoich stworzeń i przez nie”.

Każda istota ludzka przedstawia taką samą wartość jak cały świat. Każdy z nas kroczy własną ścieżką wiodącą do Boga. Czy istnieje jakaś jedyna najlepsza? Nie! Ilu ludzi, tyle ścieżek prowadzących do celu. Co zrobić, aby odnaleźć tę najwłaściwszą dla siebie? Pozwólmy, aby Bóg kierował naszym działaniem i nie działaniem, poddajmy mu każdą chwilę, każdy dzień, całe życie, nasze intencje, myśli, uczucia, czyny, gesty, spojrzenia wszystko, co stanowi o istocie naszej duszy. Prawdopodobnie każdy z nas zadawał sobie pytania: Dlaczego żyję? Po co tu jestem? Czego Bóg ode mnie oczekuje? Ja również je zadawałam. I otrzymałam odpowiedź. Pewnego dnia zostałam wprowadzona na drogę uzdrawiania. Praca z energią stała się sensem i istotą mojego życia. Pomaga mi kroczyć moją ścieżką, pomaga mi wzrastać i dojrzewać. Chociaż nie jest to wcale takie łatwe. Uzyskałam także możliwość skutecznego pomagania innym. Jestem chirurgiem fantomowym uczennicą światowej sławy prof. Walentyny Sazontiewej. Chirurgia Fantomowa którą posługuję się, pozwala mi w niekonwencjonalny sposób pomagać ludziom. Posiadam Reiki, łącząc obie dziedziny uzdrawiam nie tylko ciało, ale duszę i umysł . Zdolność jasnowidzenia pomaga mi w precyzyjnym lokowaniu energii w miejsca chore. Uważam, że darem który otrzymałam muszę dzielić się cały czas z ludźmi i robię to z powodzeniem poszerzając grono zadowolonych klientów.

Dorota Berezowska

 

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

  • telefoniczny: +48 607 852 588,
  • mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
  • poprzez Gadu-Gadu: 11028600.